понедельник, 24 февраля 2020 г.

Посиденьки у психолога

Кабінет психолога - це місце де можна і поговорити і посміятися, пофантазувати, творити...
Так і робимо ....

четверг, 13 февраля 2020 г.

среда, 12 февраля 2020 г.

Для чого психолог у школі? Його роль та мета!

Часто батьків, учнів, вчителів турбує запиттання "для чого психолог в школі?" . Давайте будемо розбиратися разом. Кожен вчитель турбується про те, щоб вдало підготуватися до уроку. щоб учень засвоїв матеріал, щоб міг максимально відтворити отримані знання та застосувати їх у житті. Кожен з батьків думає про те, щоб їх дитина була не голодна, не змерзла, мала все необхідне для навчання та комфортного життя. Все так?
А чи може кожен вчитель турбуватися про настрій, емоційний стан, внутрішні переживання кожного учня? Точніше, чи має на це час?можливість? Однозначно, не завжди. І це нормально. Для цього і є шкільний психолог, до якого можна навіть просто прийти на уроці чи перерві, щоб відволіктися, розповісти про свою маленьку чи велику проблему, помалювати, чи навіть просто помовчати...Так, це все дозволено у кабінеті психолога.
І можна вже говорити про маленький успіх коли шкільний психолог підняв настрій хоч одній дитині, чи викликав усмішку на обличчі школяра) це вже УСПІХ! бо часто саме цього і не вистачає дитині.
Бо є речі не менш важливі ніж оцінки, чи успішність - це психічне здоров*я кожного учасника навчально-виховного процесу) ДАВАЙТЕ БУДЕМО РОБИТИ УЧНІВ ЩАСЛИВІШИМИ РАЗОМ)